Zajęcia sportowe

Od 7.10 rozpoczynamy zajęcia sportowe  w ramach programu „Przedszkolaki na start” . Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z Fundacji Kasi Dulnik dwa razy w tygodniu dla każdej grupy i potrwają do 6.12. Szczegółowy plan zajęć dostępny od poniedziałku na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

_____________________________________________________________________________________

Trener Łukasz Sadowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor i trener piłki nożnej z uprawnieniami UEFA C. Wychowawca kolonijny na obozach sportowych. Na co dzień szkolę młodzież w wieku (4-16 lat), jako asystent i trener w Zniczu Pruszków.

Od jesieni 2018r związany jestem z programem „Przedszkolaki na start”. W kilku mokotowskich przedszkolach dbam o to, aby dzieci polubiły sport. Sam jestem wielkim pasjonatem piłki nożnej.