SUKCESY DZIECI

SUKCESY DZIECI – rok szkolny 2019/2020.

Podczas „Jesiennych biegów przełajowych 2019” w dniu 24 IX nasze przedszkole zajęło II miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zaś indywidualnie nasi wychowankowie zdobyli następujące miejsca:

Dziewczynki :
4 – latki:
I miejsce – Hanna N.
II miejsce – Liliana K.
5, 6 – latki:
I miejsce – Amelia B.
II miejsce – Antonia B.
III miejsce – Weronika F.
V miejsce – Nikola O.
Chłopcy :
3 – latki: I miejsce – Adam J.
4 – latki: IV miejsce – Feliks Ś.
5, 6 – latki:
I miejsce – Jan H.
II miejsce – Adam M.
V miejsce – Antoni T.
VI miejsce – Jonatan W.

________________________________________________________________________________________________

SUKCESY DZIECI – rok szkolny 2018/2019.

20 maja zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Przedszkole nr 148 pt. „Mały Europejczyk”. Alicja z grupy Smerfów otrzymała wyróżnienie, a Hania ze Skrzatów zdobyła I miejsce.
w załączniku dyplom imienny za 1 m-ce

Dnia 17 maja 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej „Dbamy o czysty świat, choć mamy mało lat”, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Czysta woda, czysty las – dla zwierząt żyjących wśród nas”.
Igor z grupy Skrzatów zdobył dla naszego przedszkola drugie miejsce zaś Kinga z grupy Smerfów otrzymała wyróżnienie za swoją pracę.

Misie z grupy II wzięły udział w XIII edycji konkursu „Palmy i Stroiki Wielkanocne”, w którym stroik wykonany z pomocą nauczycielek zdobył wyróżnienie.

W VII mokotowskim konkursie plastycznym „Moja książeczka” rozstrzygniętym dnia 2 kwietnia nasze przedszkolaki uzyskały aż cztery nagrody:
Hania D – I miejsceKinga Z – wyróżnienie
Hubert A – wyróżnienie Biblioteki m. st. Warszawy
Zosia K – wyróżnienie eksperta ds Edukacji Kulturalnej m. st. Warszawy

Podczas XIV Przeglądu Muzycznego Przedszkolaków dzieci z grupy 7 otrzymały wyróżnienie za wykonanie piosenki pt „Moja wesoła rodzinka” zaś dzieci ze Skrzatów zdobyły II miejsce w kategorii inscenizacja muzyczna.

W XIII Międzyprzedszkolnym Konkursie recytatorskim „Zaczarowane słowa” Antonia B uzyskała III miejsce zaś Oliwia S. wyróżnienie.

Marzanna 2019

Nasze przedszkole zdobyło I miejsce w dzielnicowym konkursie Marzanna 2019. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w ogrodzie przedszkolnym „Służewiaczka” – organizotora konkursu.

XIII Warszawski Konkurs Ekologiczny

„Szukaj zysku w odzysku – 100  samochodów na stulecie Niepodległej”.

grupa III – Tygryski –  I miejsce w kategorii dzieci 3-4 letnich

W Mokotowskim Biegu Niepodległości w dniu 6.11 nasze przedszkole zajęło w punktacji generalnej II miejsce. W klasyfikacji indywidualnej medale zdobyli:

3l.     – 1 m-ce – Liliana K,  2 m-ce – Hanna D

4l.      – 3 m-ce – Adam M

5,6l.  – 1 m-ce – Kinga Z,  2 m-ce – Weronika F , 3 m-ce – Jan F

„I Siekierkowskim Biegu Niepodległości” organizowanym przez Urząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz fundację „Krąg Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza” w dniu 16 października 2018 nasze Przedszkole zajęło II miejsce w klasyfikacji zespołowej, zaś indywidualnie nasze przedszkolaki zdobyły:

kategoria wiekowa:

3 – latki:   I miejsce  – Liliana K
II miejsce  – Hanna D

4 – latki:   I miejsce – Adam M

6 – latki:   II miejsce – Kinga Z

Podczas „Jesiennych biegów przełajowych 2018” w dniu 25 IX nasze przedszkole zajęło III miejsce za aktywny udział. W klasyfikacji indywidualnej nasi wychowankowie zdobyli następujące miejsca:

dziewczynki

3 – latki:   I miejsce – Liliana K

5, 6 latki:   I miejsce – Kinga Z
III miejsce – Magdalena N

chłopcy

4 – latki:   III miejsce – Franek D

5, 6 latki:   I miejsce – Jan F
II miejsce – Emil G
III miejsce – Krzysztof P

Konkurs plastyczny  ,,Dziecka prawa – ważna sprawa”  –  II miejsce dla  Oleny M.

Konkurs plastyczno – techniczny ,,Warszawa w oczach dziecka – śladami niepodległości w Warszawie” – dwa I miejsca dla Krzysia P oraz  Kasi M.

Konkurs plastyczny „Polskie symbole narodowe w nowej odsłonie” – III miejsce dla Karli oraz wyróżnienie dla Zosi K.

Konkurs fotograficzny ,,100 najpiękniejszych miejsc na 100 lecie odzyskania niepodległości Polski”  –  II miejsce zdobył Staś D.

Konkurs wiedzy o Warszawie 100 lat odzyskania niepodległości  –  I miejsce dla  Kuby D.

Wyróżnienie indywidualne w VII Warszawskim konkursie kolęd i pastorałek „Gloria, Gloria zaśpiewajmy” dla Ignacego J.