Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych, w związku z koronawirusem w Polsce

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:
1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówkip305@edu.um.warszawa.pl. Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.
2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki.
W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego, 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.
W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu.

Wnioski i dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można składać w naszej placówce

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

W przypadku pytań prosimy o kontakt na poniższe numery telefonów

797 318 625 – dyrektor; 723 244 848 – wicedyrektor

Change in the rules of recruitment to kindergartens and firstgrades of primaryschools in connection to the coronavirus in Poland. 
Applications will be accepteduntil March 20. Parentscanusetwomethods:
1. Sending a scan of the application form and otherdocuments via email to the institutionsaddress. Email addresses and phonenumbers of the institutionscan be found on the websites of kindergartensor on the website of the EducationDepartment www.edukacja.warszawa.pl, under the “Edukacja warszawska/szkoły i placówki publiczne” tab (“WarsawEducation/schools and public institutions”) in anexcel file form.
2. Deliveringpaperdocuments to the institution. The facilitymaintainsstrictsanitaryrules: usage of handdisinfectantgel, limitedcontact with employees, maintaininganadequate 1.5 meterdistancebetweenthosepresent in the building. Possibleconsultationsaregivenonly via phone and e-mail.
In case of problems with obtainingappropriateworkcertificates, institutionswillacceptparents’ statementsgrantingtheirsubsequentdelivery.
Due to the Covid-19 virusoutbreak, nurseries, kindergartens, primary and secondaryschoolswill be closed from March 16. Teacherswillsendeducational materials for individualwork. In the comingdays we willinformyouaboutnextsteps.

Зміни в правилахзаписудодитячихсадків і першихкласівпочатковихшкіл в звязку з #коронавірус:
Заявиприйматимутьсядо 20 березня. Батькиможутьскористатисядвомаможливостями:
1. Надсилаючисканзаяви і іншихдокументівелектронноюпоштоюнаадресунавчальногозакладу. Електронніадреси і номерателефонунавчальнихзакладівможназнайтинасайтахдитячихсадківабонасайтіУправлінняосвіти  www.edukacja.warszawa.pl
2. Доставитидокументи в паперовомувиглядідонавчальногозакладу. В закладахстосуютьсязагостренісанітарніпроцедури: рідинадлядезінфекціїрук, обмеженийконтакт з працівниками, збереженнявідповідньої 1,5 метровоївідстаніміжприсутніми в будинку. Консультаціїнадаютьсялишепотелефонуабоелектронноюпоштою.
У випадкувідсутностіможливостіотриматидокументи з місцяроботи, навчальнізакладиприйматимутьзаявубатьківпропізнішудоставкудокументів з робочогомісця.

Thayđổicácnguyêntắctuyểnchọnvàotrườngmẫugiáovàlớpmộtcáctrườngphổthông, trongliênquanđếncoronavirustại Ba Lan

Cácđơnxinnhậptrườngsẽđượcnhậnđếnngày 20 tháng 3. Cácphụhuynhcóthểdùnghaicáchsau:

1. Gửiảnhquétmáytính (scan) đơnxinnhậphọcvàcáctàiliệucònlạithông qua thưđiệntửđếncácđịachỉ email củatrường. Địachỉ email vàsốđiệnthoạicủacáctrườngcóthểtìmthấytrêntrang web củacáctrườnghoặctrêntrangcủaPhòngGiáodục (Biuro Edukacji) www.edukacja.warszawa.pltrongmục Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne trongtậptindạngexel

2. Mang tàiliệudướidạnggiấyđếntrườngnộp. Tạicáctrườngcácquytắcvệsinhđòihỏikhắtkhehơn: dùngchấtlỏngkhửtrùng, hạnchếtiếpxúcvớinhânviên, giữkhoảngcách 1,5 métgiữanhữngngườicómặtbêntrongtòanhà. Cácthôngtingiảithích, tưvấnchỉđượcthựchiện qua điệnthoạihoặcthưđiệntử

Trongtrườnghợpkhôngthểnhậnđượcgiấychứngnhậncủanơilàmviệc, trườnghọcnhậnvănbảncamkếtcủaphụhuynhsẽnộpgiấychứngnhậnsau. 2. Liênquanđếndịchbệnhvirus Covid-19 từngày 16 tháng 3, cácnhàtrẻ, trườngmẫugiáovàcáctrườngphổthôngcơsởvàtrênphổthôngcơsởsẽđóngcửa. Cácgiáoviênsẽgửicáctàiliệuhọctậpchotừngcánhânđểtựhọc. Trongcácngàytớiđâychúngtôisẽthôngbáochoôngbàcácbướctiếptheo.